Jesteś tu: Home

Sodowanie - bezinwazyjne czyszczenie strumieniowo - ścierne, sodowanie części mechanicznych, czyszczenie elewacji z graffiti, renowacja aut, felg

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
PHU Bacchus - Sodablast.pl - Sodowanie - Piaskowanie
 

Kontakt

xxxhub.cc

PHU Bacchus Kowalski Krzysztof
Gorzowska 15,
66-440 Skwierzyna

biuro@sodablast.pl

kom: 513103064

Czym jest sodowanie

Email Drukuj PDF

   Technologia SodaBlast System została wynaleziona w USA podczas czyszczenia wykonanej ze stali i miedzi Statuły Wolności. Jest to strumieniowo - ścierna metoda polegająca na wyrzucaniu rozpędzanych granulek sody ze zbiornika poprzez wąż ciśnieniowy na element oczyszczany i wywołaniu ich "eksplozji" w trakcie uderzania w powierzchnię. Ze względu na duże rozproszenie energii, czyszczona powierzchnia pozostaje wolna od zabrudzeń a sam materiał nosi niewielkie ślady zarysowań. W porównaniu do piaskowania, które daje powierzchnie zmatowioną, z głębokimi śladami czyszczenie sodą można uznać za prawie bezinwazyjne.
   Sodowanie (piaskowanie sodą) używane jest w prawie każdej gałęzi przemysłu. Wszędzie tam, gdzie liczy się jak najdokładniejsze i bezinwazyjne czyszczenie powierzchni, elementów, części. Oprócz czyszczenia sodą uzywamy również innych materiałów ściernych np. garnetu.
   Dysponujemy podnośnikiem koszowym co daje możliwość sodowania wyżej położonych obiektów, powierzchni, elementów. Możliwy jest dojazd i praca na miejscu u klienta.

 

Home